.

.

New
Трговија на големо 3pcs Браун Панк пријателство вистинска кожа хривнија синџир алки мажите bracciale uomo pulseira masculina mujer couro -K61

Трговија на големо 3pcs Браун Панк пријателство вистинска кожа хривнија синџир алки мажите bracciale uomo pulseira masculina

DEN 129.00
DEN 143.52

Стока
Достапно.

Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Нашата цена не вклучува далечински испорака на плаќање, даноци, ДДВ итн. (Освен некои земји и APO/FPO)
2.
2,Ако било qulity проблем,целосна наплата е дозволено.
Нашите производи се шири народ и целиот свет
. Пакетот може да се провери во било кое време.
3,Ако било која боја или стил на предмети не е задоволен,замена е дозволено. Време на испорака :
Земја
Превозот Начин
Време На Испорака
Сад
E-пакет
7-14 дена
Други земји
Кина Пост Воздух Mail
15-29 работни дена
Руски, Бразил
Кина Пост Воздух Mail
35-68 работни дена
Светот
DHL / Федекс / UPS-от
3-8 работни дена
Светот
EMS
5-10 работни дена
Ps : Понекогаш време на испорака може да потрае подолго поради строгите обичај инспекција или врв купување сезона .
1,Нула ризик купување искуство ќе се гарантира тука.Но предмети
треба да бидат вратени во нивната оригинална состојба и treturn превозот цена треба да се плати од страна на купувачот. Во светот превозот.
И сите превозот е следење на број .
pulseras hombre pulsera reloj pulsera de los hombres pulseras mas nuevos cuero pulsera cuero brazaletes кожа пол мажи вистинска кожа хривнија
pulseras mujer 2015 brazalete pulseras etnicos pulseras cuero pulseras де cuero став mujer preto хривнија кожа пол мажи хривнија нараквици за жените пол мажи пријателство нараквици mens хривнија кожни нараквици за жените рачно изработени кожни нараквици плетенка кожни нараквици за мажи mens широк кожа хривнија кожа хривнија за момчиња
Препорачуваме Производи :
Зачувам е безбедно за купувачи и продавачи, ние recommond можете да изберете Зачувам,
таа поддржува Кредитна картичка,Visa,Mastercard,Western union итн.

Детали

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
ZotatBele
Обликотшема:
Круг
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Должина:
18cm
Стил:
Повик/Спортски
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Поставување Тип:
Никој
Затворач Тип:
Чипка-Up
Пол:
Унисекс
Материјал:
кожа
Метали Тип:
ништовни
Место на Потекло:
Кина (Копно)
боја:
Браун
Нараквици Тип:
Заврши Нараквици
Обликотшема:
Круг
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Материјал:
Првиот Слој на Крава Кожа & Јаже
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
K61
Должина:
7 inches to 11 inches (18cm to 27 cm)
Свеж

Избор на клиенти