.

.

New
10 КОМПЈУТЕРИ/многу модни жените круг стил хривнија промет на големо со бесплатен превозот

10 КОМПЈУТЕРИ/многу модни жените круг стил хривнија промет на големо со бесплатен превозот

DEN 856.00
DEN 1679.52

Стока
Достапно.


За Бесплатен превозот Epacket
1,сад, Сите користат Epacket
2,Велика Британија, Користете Epacket>20
3,Франција, Користете Epacket>25
4,Австралија, Користете Epacket>25
5,Канада, Користете Epacket>25
Боја : 18 K Злато Позлатен ,Сребро позлатен,Розово злато позлата

Детали

Метална боја:
Злато-боја, Сребро Позлатен, Розово Злато Боја
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Затворач Тип:
Hummer
Обликотшема:
Круг
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Метали Тип:
Цинк, Алуминиум,Бакар
Пол:
Жените
Материјал:
Метал
Бренд Име:
wjzb
Поставување Тип:
Никој
Функција:
Декорација
Материјал:
Цинк Легура
квалитет:
Доведе&Nickle слободни
Пол:
Жените
Свадба Бендови, Свадба Бендови:
18K Злато Позлатен/сребрена позлатен златен Накит Тип позлатен
Пакување:
1pcs/polybag, 10 компјутери/голема торба
Повод:
Свадба,Забава,Ангажираност,Годишнина
Стил:
Тренди
Превозот начин:
Бесплатен превозот Кина Пост Воздух Mail
Тип На Објект:
Хривнија накит
Свеж

Избор на клиенти