.

.

New
Шармантен!12mm Црна Јужна Морска Школка Бисер Хривнија ААА

Шармантен!12mm Црна Јужна Морска Школка Бисер Хривнија ААА

DEN 352.00
DEN 468.96

Стока
Достапно.


Добредојдовте во мојата продавница
Добредојдовте во мојата продавница продавница! Како стоки на сликата, тоа е толку чудно убавина! Ако ви се допаѓа, не пропуштајте ја! Јас може да ви даде најниска цена ! Се надеваме дека ќе го направите шопинг среќно тука!
Клиенти услуга :
Ако имате било каков проблем или прашање, ве молиме да ни кажете на вашиот проблем и во време. Ве молиме да ми даде шанса пред да ја напушти негативни повратни информации. Објектот мора да се врати во рок од 30 Дена,Враќање ќе бидат дадени како Парите Назад
Повратни Информации Политика
Повратната информација е многу важно за мене,па ве молиме да munificent ме остави добар фидбек како што е можно порано, ако ви се допаѓа мојот предмети и задоволен со моите услуги. А ние ќе се потрудиме да се реши проблемот и да ви даде задоволувачки одговор. Јас ќе го реши тоа за вас како е можно (Целосна наплата или размена е валидна во текот на 60 дена по уплатата беше потврдено). По добивањето повратни информации,ние ќе го прават истото за вас.
се разбира ,јас ќе остави позитивни повратни информации за драги мои,вид купувачи. Ние и придобивките од позитивни повратни информации.Ви благодарам многу за вашата помош.
Политика На Враќање
Кога ќе го примите ставка(и) од мене, ако имате некои прашања, ве Молиме да ни ме наскоро.
Ви благодариме за вашиот гледање и добра среќа, ако ви трговија на големо!.

Детали

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Обликотшема:
Месечината
Поставување Тип:
Prong поставување
Број На Модел На:
Нови
Материјал:
Школка
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Затворач Тип:
Лесно-кука
Метали Тип:
Никој
Синџир Тип:
Кутија Синџир
Функција:
Фитнес Тракер
Пол:
Унисекс
Свеж

Избор на клиенти