.

.

New
QIAMNI 925 Sterling Silver Љубов Коцка на Плоштадот Монистра Шарм Синџир Pendant Алки Нараквици за Девојки Жените Подарок Божиќ Накит

QIAMNI 925 Sterling Silver Љубов Коцка на Плоштадот Монистра Шарм Синџир Pendant Алки Нараквици за Девојки Жените Подарок Божиќ

DEN 280.00
DEN 431.52

Стока
Достапно.

DHL/UPS/EMS/ФЕДЕКС/ТНТ/ARAMEX/HY/SF/E-ПАКЕТ на располагање.Ве молиме да ни остават 5 ѕвезда повратни информации. Поради скапи меѓународни товарни,и ќе ги сноси трошоците на враќање превозот од Локалните поштата.1, Но сакате да биде
2. Ние прифаќаме враќа и размена во рок од 7 дена откако ќе се примени предмети.Ние Не Сме НИКАКВИ. Ние ќе ја напушти 5 ѕвезда повратни информации откако уплата.Ние ќе ви обезбедиме најдобро решение. Ако објектот е дефектен,ве молиме да ни кажете веднаш, со цел за замена или поправка на
1. Ако сте задоволни со предмети и услуги од нас.За било која причина не сте задоволни со предмети.
Точка име : 925 Sterling Silver Љубов Домот на Коцка на Плоштадот Монистра Шарм Синџир Pendant Алки Нараквици за Девојки Жените Подарок Божиќ Накит
Повод : Подарок ,Годишнина ,Забава
Еко-пријателски : Да
Вашите Дизајни и Wholesales се Добредојдени
Повеќе Квантитет Повеќе Попуст
Сите Продукции се Директно од Нашата Фабрика
Добредојдовте Тука
Продавница За Најава. Ако имате било какви прашања,ве молиме да ни даде можност да го реши проблемот пред да ни остави негативен фидбек. Сопствени Фабрики.Трговија На Големо Цена, Со Висок Квалитет.Добредојдовте Прилагодено Цел
5.Ние Бесплатен Превозот(Курир) За Цел Покривање $200
3.
Било каков Проблем, ве Молиме d на двоумете се да го контактирате тука
QQ : 1347592679
Али трговија менаџер : CN900576930
1.

Детали

Бренд Име:
QIAMNI
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Пол:
Жените
Затворач Тип:
Hummer
Стил:
Тренди
Материјал:
Метал
Поставување Тип:
Тензија Планината
Обликотшема:
Ѕвезда
Синџир Тип:
Линк Синџир
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Број На Модел На:
S580
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
925 Sterling silver
Функција:
подарок
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
S580
боја:
Сребро.
Еко-Пријателски:
Доведе & Никел Слободни
Повод:
Годишнината Ангажман Подарок Партија Свадба
Стил:
шарм хривнија
хривнија жени:
љубов хривнија
неколку хривнија:
boho хривнија
закачам хривнија:
Бохемија Хривнија
бесконечност хривнија:
хривнија накит
Свеж

Избор на клиенти