.

.

New
DIY меѓусебно се држат нараквици,3 прилепува копчето шарм.Висок квалитет родиум позлатен метални нараквици

DIY меѓусебно се држат нараквици,3 прилепува копчето шарм.Висок квалитет родиум позлатен метални нараквици

DEN 288.00
DEN 360.00

Стока
Достапно.


1> Материјал : Месинг , цинк легура
2> Состојба : 100% Сосема Нов
3> Количина : 2 Компјутери ( не inlcuding snap копчето шарм)
4> Боја : Immitation Родиум позлата
5> Големина : Прилагодлив, еден одговара на сите .
6> ве Молиме контактирајте ме за повеќе стилови за предвремени копчето шарм накит ѓумбир snap шарм .

Детали

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Материјал:
Кристално
Обликотшема:
Круг
Поставување Тип:
Тензија Поставување
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Број На Модел На:
snap копчето шарм хривнија
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Затворач Тип:
Hummer-ноктот-clasps
Пол:
Унисекс
Стил:
одговара на snap копчето шарм нараквици
Тип:
snap шарм нараквици
Материјал:
метални нараквици
позлата:
Immitation Родиум
Употреба:
за snap копчето шарм
белешки:
копчето шарм не вклучувајќи
Должина:
One fits all
Свеж

Избор на клиенти