.

.

New
DIY меѓусебно geniune рамен кожа keychain одговара на snap копчето шарм.Висок квалитет позлатен DIY keychain

DIY меѓусебно geniune рамен кожа keychain одговара на snap копчето шарм.Висок квалитет позлатен DIY keychain

DEN 221.00
DEN 276.48

Стока
Достапно.


Напомена :
1. Нашите мин. нарачката е Усд$20! Може да се Меша различни елементи заедно.
2. Бесплатно-Превозот Политика :
>$300 ДОЛАРИ, преку DHL,EMS,UPS-от,ТНТ,FEDEX,UPS-от, чини само 5-7 дена.
Опис :
1> Материјал : Месинг , кожа
2> Состојба : 100% Сосема Нов
3> Количина : 2 Компјутери
4> Боја : Immitation Родиум позлата
5> Големина : една одговара на сите .
6> ве Молиме контактирајте ме за повеќе стилови за предвремени копчето шарм накит, snap шарм .
Мерка Конверзија : 1mm=0.0393 инчен 1 инч=25.4 mm
DIY Kaychain - Заменлив keychain , DIY keychain
Создавање на свој индивидуализира накит никогаш не било полесно или повеќе прифатлива. Нашите snap шарм накит е забавен начин да го промените вашиот изглед секој ден! Монистра снабдување има најголем избор на snap шарм за различни дизајни. Едноставно snap шармот на додатокот и сте подготвени да одите. Го сакате новиот изглед? Snap исклучите вашиот стар шарм и одберете еден поинаков. Продавница нашиот избор денес!

Детали

Метална боја:
Бело, Сино
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Пол:
Унисекс
Поставување Тип:
Тензија Поставување
Материјал:
кожа
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Должина:
22cm
Затворач Тип:
Пролет-прстен-clasps
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Круг
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Стил:
snap копчето шарм keychain
Тип:
snap копчето шарм keychain
Материјал:
geniune кожа keychain
позлата:
Immitation Родиум
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
geniune кожа snap шарм
Должина:
One fits all
Свеж

Избор на клиенти