.

.

New
Новиот Уредувачки Antiqued Pewter Кристал Шарм Snap Копчето Меѓусебно DIY Шарм Нараквици И Накит Snap Шарм Хривнија

Новиот Уредувачки Antiqued Pewter Кристал Шарм Snap Копчето Меѓусебно DIY Шарм Нараквици И Накит Snap Шарм Хривнија

DEN 383.00
DEN 479.04

Стока
Достапно.


Опис :
1> Материјал : Целосна кристално
2> Состојба : 100% Сосема Нов
3> Количина : 6 Компјутери
4> Боја : Immitation Родиум позлата
5> Големина : 18mm
6> ве Молиме контактирајте ме за повеќе fastener копчето шарм стилови за шарм нараквици .
Мерка Конверзија : 1mm=0.0393 инчен 1 инч=25.4 mm
DIY шарм - Заменлив монистра , DIY монистра
Создавање на свој индивидуализира накит никогаш не било полесно или повеќе прифатлива. Нашите snap шарм накит е забавен начин да го промените вашиот изглед секој ден! Монистра снабдување има најголем избор на snap шарм за различни дизајни. Едноставно snap шармот на додатокот и сте подготвени да одите. Го сакате новиот изглед? Snap исклучите вашиот стар шарм и одберете еден поинаков. Продавница нашиот избор денес!

Детали

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
Кристал Snap
Затворач Тип:
Пролет-прстен-clasps
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Пол:
Жените
Материјал:
Кристално
Поставување Тип:
Тензија Поставување
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Синџир Тип:
Кристално
Должина:
18mm
Функција:
кристал шарм
Компатибилност:
18mm
Големина:
18mm round crystal charm
Материјал:
Цинк-базирани со Кристал
Тип:
сврзувачки елементи копчето шарм Нараквици
Стил:
кристал шарм
боја:
Проверете слики
Употреба:
сврзувачки елементи шарм нараквици
Свеж

Избор на клиенти