.

.

New
Нараквици & Накит Мода 316L не ' Рѓосувачки Челик Сребро Бесконечност Плетенка Синџир Алка Нараквици за Жените 7.9 Инчен

Нараквици & Накит Мода 316L не ' Рѓосувачки Челик Сребро Бесконечност Плетенка Синџир Алка Нараквици за Жените 7.9 Инчен

DEN 479.52

Стока
Достапно.


Оваа прекрасна хривнија прикажува испреплетени бесконечност дизајнот; симбол на вечна љубов и посветеност. Пенливи CZ камења трепет во бесконечност симбол. Направена на трајни производи од не ' Рѓосувачки Челик ?
Материјал : 316l не 'рѓосувачки челик & кубни циркони Ширина : 5mm; Должина : 20cm (7.9") Функција : Анти-алергиски / Високо Полиран Дојде во подарок торба 30-дневниот Гаранција за Парите Назад.
Зошто да изберете од не ' Рѓосувачки Челик Накит?
Не ' рѓосувачки Челик накит не оцрни и оксидираат, кое може да трае подолго од други jewelries. Тоа е во состојба да издржи многу се носат и солза. И тоа е неверојатно противалергиски. Таквите предности се направи тоа се повеќе популарен додаток.
Зошто потреба од не ' Рѓосувачки Челик Накит?
Висок квалитет, од нерѓосувачки челик има висока отпорност на ' рѓа, корозија и tarnishing, кој бара минимално одржување. Нерѓосувачки челик е една од најпознатите био-компатибилни метали, така не ' рѓосувачки челик накит е неверојатно противалергиски, бидејќи на своите анти-алергиски својства. Како еден од најсилните на сите накит метали, тоа не се оксидираат и ќе бидат многу издржливи. Сите го прави на врвот моден додаток за да го дополните вашиот гардеробер со елегантни, современ стил понудени од страна на нашите нерѓосувачки челик накит.

Детали

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Затворач Тип:
Двоен-безбедност-clasps
Должина:
20cm
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Пол:
Жените
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Обликотшема:
bowknot
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Бренд Име:
BONISKISS
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Поставување Тип:
Тензија Планината
Број На Модел На:
a42140
Материјал:
Кубен Циркони
Функција:
Никој
Свеж

Избор на клиенти