.

.

New
12pcs Природен камен чакра монистра хривнија multilayer заврши прилагодливи копчето плетенка јаже нараквици за жени мажи обичниот накит

12pcs Природен камен чакра монистра хривнија multilayer заврши прилагодливи копчето плетенка јаже нараквици за жени мажи обичниот

DEN 905.00
DEN 1131.84

Стока
Достапно.


Име : 12pcs Природен камен чакра монистра хривнија multilayer заврши прилагодливи копчето плетенка јаже нараквици за жени мажи обичниот накит Материјал : Смола shamballa монистра Боја : Зелена,Сина,Црвена,Црна и така натаму Големина : За 20cm Пакување : 12pcs/многу,Крем x 4 , Црвена x 2 , Blk/заоблачено камен x 3 , Blk/мешани камен x 3 Белешки : Големина, тежина, слика за илустрација цел само

Детали

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Пол:
Унисекс
Поставување Тип:
Тензија Поставување
Материјал:
Кристал
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Затворач Тип:
Лесно-кука
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Круг
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Должина:
Adjustable
Стил:
плетенка јаже за предвремени копчето шарм нараквици
Тип:
snap шарм нараквици
позлата:
Immitation Родиум
Употреба:
за snap копчето шарм
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
Плетенка јаже за предвремени хривнија
Должина:
One fits all
Материјал:
Цинк Легура
Свеж

Избор на клиенти