.

.

New
Луксузна 925 Sterling Silver Оригинални 7 Стилови Синџир Хривнија Алка за Жените се Вклопуваат DIY Шарм Мушка Автентични парична Казна Накит за Подарок

Луксузна 925 Sterling Silver Оригинални 7 Стилови Синџир Хривнија Алка за Жените се Вклопуваат DIY Шарм Мушка Автентични

DEN 1003.00
DEN 1055.52

Стока
Достапно.


Материјал : 100% 925 Sterling silver Животната средина : Олово,Никел Слободни , Алергија слободни,Никогаш не Боли вашиот хан Носи Повод : Свадба / Ангажирање / Годишнината / Предложи/Партија/Подарок Ветување : 100% 925 Фунта сребро, ако не ,100% целосна наплата ! Напомена : Без Лого

Детали

Должина:
17cm, 18cm, 19cm, 20cm
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Поставување Тип:
Бар Поставување
Стил:
Класичен
Затворач Тип:
Скриени-безбедност-затворач
Обликотшема:
Срцето
Број На Модел На:
FBS902
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Синџир Тип:
Змија Синџир
Пол:
љубителите'
Метали Тип:
Сребро.
Материјал:
Метал
Бренд Име:
WOSTU
Компатибилност:
-
Функција:
-
Подарок за:
Пријател ,Девојка,Жена,Мајка
Животната средина:
Олово,Никел Слободни , Алергија слободни, Никогаш не Боли раката
Облечен Повод:
Свадба / Ангажирање / Годишнината / Предложи/Партија
Ветување:
100% 925 Фунта сребро, ако не ,100% целосна наплата !
Должина:
17-20cm
Свеж

Избор на клиенти