.

.

New
Врвен Квалитет на Злато Боја Нерѓосувачки Челик Хривнија Алка За Жените Прилагодливи ААА Кубни Циркони Blacelets Пријател Подарок

Врвен Квалитет на Злато Боја Нерѓосувачки Челик Хривнија Алка За Жените Прилагодливи ААА Кубни Циркони Blacelets Пријател Подарок

DEN 249.00
DEN 306.72

Стока
Достапно.


Врвен Квалитет на Злато Боја Нерѓосувачки Челик Хривнија Алка За Жените Прилагодливи ААА Кубни Циркони Blacelets Пријател Подарок
Боја
Злато и Челик Боја
Големина
прилагодлив
Материјал
Нерѓосувачки челик
Тежина
25g
Количина
1 Парче
Пакет
OPP Вреќа
Испорака
Во Рок Од 2 Дена

Детали

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Затворач Тип:
Кутија-со-јазик
Стил:
Симпатична/Романтичен
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Број На Модел На:
8A311-P05-B226
Поставување Тип:
Тензија Планината
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Компатибилност:
Никој
Функција:
Никој
Функција:
Врвен квалитет
боја:
злато боја
Пол:
Мажи / Жени
Повод:
Партија / Ангажирање / Свадбена / Датум
Обликот:
змија форма
Потекло:
Шенжен ,Кина
Услуга:
Пад на превозот
Повеќе услуги:
Бесплатен превозот
Свеж

Избор на клиенти