.

.

New
Моден Хривнија родиум позлатен бела cz поставен хривнија трендовски нараквици за жените нов дизајн Бесплатна испорака

Моден Хривнија родиум позлатен бела cz поставен хривнија трендовски нараквици за жените нов дизајн Бесплатна испорака

DEN 648.00
DEN 791.04

Стока
Достапно.


Детали

Метална боја:
Platinum Позлатен
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Пол:
Жените
Метали Тип:
Бакар
Број На Модел На:
SB04Y2038
Синџир Тип:
Линк Синџир
Обликотшема:
Растенијата
Поставување Тип:
Prong поставување
Затворач Тип:
Кутија-со-јазик-и-безбедност
Стил:
Тренди
is_customized:
Yes
Бренд Име:
YYRemote
Материјал:
Кубен Циркони
Компатибилност:
Никој
Функција:
украс
Должина:
17.5cm
Свеж

Избор на клиенти