.

.

New
античкиот љубов кафе браун Шарм Нараквици За Жени Со Кристално Монистра Нараквици & Алки Pulseras mujer DIY Накит

античкиот љубов кафе браун Шарм Нараквици За Жени Со Кристално Монистра Нараквици & Алки Pulseras mujer DIY Накит

DEN 260.16

Стока
Достапно.


Ако вашата нарачка цена е помалку од $10, ние ќе ви испратиме парцела со обичните следење на број. Кога пратката во Кина, можете да ги пратите на следење на информации, кога пратката во вашата земја, тоа нема следење на информации. Но, немојте да се грижите, на shiping е иста, ви благодариме за вашиот вид разбирање. Ве молиме да бидете трпеливи да почека за вашите омилени производи.

Детали

Метална боја:
17cm, 18cm, 19cm, 20cm
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Романтични
Пол:
Жените
Поставување Тип:
Невидливи Поставување
Синџир Тип:
Змија Синџир
Должина:
18cm
Затворач Тип:
Скриени-безбедност-затворач
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Срцето
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Модел Бр.:
BP83
боја:
кафе/браун
Тежина:
45g
Обликот:
Љубовта На Срцето
Материјал:
Легура монистра,Стаклени монистра,Кристално Монистра
Occassion:
Жените се облекуваат,Партијата на подарок,Годишнина, Ангажирање, Подароци,Партија,Свадба
Погоден Лица:
Девојка Мајка, Сопруга, Сестра љубовник Пријатели
Тип:
Шарм хривнија/Монистра хривнија
Големина:
17-20cm
Материјал:
Легура
Свеж

Избор на клиенти