.

.

New
Lureme Мода Школка Бисер со Кристално Сребро Тон Мушка Водат Хривнија за Жени (06002747)

Lureme Мода Школка Бисер со Кристално Сребро Тон Мушка Водат Хривнија за Жени (06002747)

DEN 166.00
DEN 254.40

Стока
Достапно.


Детали

Бренд Име:
Lureme
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
бисер
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
06002747
Обликотшема:
Круг
Пол:
Жените
Поставување Тип:
Никој
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Затворач Тип:
Чипка-Up
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Свеж

Избор на клиенти