.

.

New
Пеперутка Нараквици Година Топла Продажба на Рачно Изработени Плетенка тока Моден Стил Популарни Шарм Кожни Нараквици Алки за Мажи Жени

Пеперутка Нараквици Година Топла Продажба на Рачно Изработени Плетенка тока Моден Стил Популарни Шарм Кожни Нараквици Алки

DEN 86.00
DEN 96.00

Стока
Достапно.

Бренд : liujun Накит Стил : Мода висок квалитет на хривнија Материјал : Древните бронзени заштита на Животната средина Цинк легура : Животната средина Цинк Легура. Кожа хривнија големина : 21cm тежина : 19g Кога цел е $150 . F ree превозот Кина Пост Воздух Mail. Кога редоследот е ≥ $150 . Бесплатен превозот од DHL/EMS/Федекс (3-7days)
нараквица. pulseira masculina.кожа хривнија

Детали

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Стил:
Тренди
Затворач Тип:
За да се префрлате-clasps
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
bowknot
Пол:
Мажи
Поставување Тип:
Никој
Број На Модел На:
хривнија мажи -жени
Бренд Име:
liujun
Материјал:
кожа
Компатибилност:
Шарм Нараквици
Функција:
Шарм Нараквици
Синџир Тип:
Snap хривнија
Brooch стил 1:
том надеж.pulseras hombre
Brooch стил 2:
armbanden
is_customized:
Yes
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Occassion:
Партија,Свадба,Клуб,Топка,Годишнина,Ангажирање
Функција:
Висок Квалитет во ЕУ и СЛЕДЕЊЕ
Пол:
жени/девојки
Свеж

Избор на клиенти