.

.

New
TDIYJ Бесконечност Љубов Статуата на Слободата Хривнија Слајд Шарм Плетенка Кожни Нараквици & Накит за Жените Накит за Подарок 6sets/многу

TDIYJ Бесконечност Љубов Статуата на Слободата Хривнија Слајд Шарм Плетенка Кожни Нараквици & Накит за Жените Накит за Подарок

DEN 522.24

Стока
Достапно.


Име TDIYJ Бесконечност Љубов Статуата на Слободата Хривнија Слајд Шарм Плетенка Кожни Нараквици & Накит за Жените Накит за Подарок 6sets/многу
Материјал Кожа
Пакување OPP
MOQ 6 Sets
Обликот Круг
Боја Црна/Розова/Сино/Светло Сина/Red/Браун
Големина 17 CM
Нашето ветување : Висок квалитет со конкурентна цена и за кратко време на испорака!!!
Слични Дизајни
1) Објектот се само превезува по Уплата.
1) ве Молиме контактирајте со нас во рок од 24 часа, ако не се задоволни со предмети по пристигна.
Со цел да се "со седиште во yiwu, на world service", како проширување на политиката, со "интегритет, прагматични, ефикасност, иновација" како претпријатие дух, од страна на огромен број на клиентите и доверба, избра нас, е да се избере успех!
.
2) Ако најдете сите квалитет проблем, ве молиме да ни оставите порака, или e-mail за нас наскоро. Тоа е најдобар охрабрување за нас.
2)кој Било друг прашање или загриженост за плаќање, pls се поврзете преку Порака или Trademange.
1) Нашиот Процес
2) Нашата Компанија
Нашата компанија главно произведува и оперативни мода DIY накит, на специјалност е ангажирана во накит, прилагодени на примерок цртежи; Во исто време, некои производи имаат акции и поддршка на мали трговија на големо, 3 дена да се заврши на испорака.
2) целосна наплата вклучувајќи го и превозот цена ќе биде изречена во случај кога објектот не е како што е опишано.
2) ве Молиме проверете ја вашата Адреса внимателно кога обработка
3) EMS, DHL, UPS-от, Кина Пост Воздухот, e Packet
4) Ако вашата цел износ е помал од $200 , ние ќе брод објект од страна на DHL
1)да ја прифатиме сите средства на плаќање Ali Express одобрени.

Детали

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Бренд Име:
TDIYJ
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Поставување Тип:
Никој
Затворач Тип:
Чипка-Up
Обликотшема:
Круг
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
KB-0425-156/157/158/159/160/161
Пол:
Унисекс
Материјал:
кожа
Функција:
Никој
боја:
Црна/Розова/Сино/Светло Сина/Red/Браун
Тип На Објект:
Чувар Хривнија
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба
Место на Orign:
Џе,CN
Должина:
17CM
Свеж

Избор на клиенти