.

.

New
D01618 snap копчето накит Метал Snap Копчето Шарм Кристал Стилови snap Копчето

D01618 snap копчето накит Метал Snap Копчето Шарм Кристал Стилови snap Копчето

DEN 195.00
DEN 325.44

Стока
Достапно.


Детали

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Стил:
Класичен
Затворач Тип:
Скриени-безбедност-затворач
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Поставување Тип:
Невидливи Поставување
Бренд Име:
Rivca
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Бакар
Пол:
Унисекс
Синџир Тип:
no
Должина:
18mm Snap button
is_customized:
Yes
Големина:
одговара 18mm копчето хривнија
Материјал:
Цинк Легура
Должина:
fit 18mm button bracelet
Свеж

Избор на клиенти