.

.

New
Neoglory НАПРАВЕНИ СО СВАРОВСКИ ЕЛЕМЕНТИ Кристал & Кристал Хривнија Трендовски и Шарени Дизајн За Дама Домот Мода Подарок Продажба

Neoglory НАПРАВЕНИ СО СВАРОВСКИ ЕЛЕМЕНТИ Кристал & Кристал Хривнија Трендовски и Шарени Дизајн За Дама Домот Мода Подарок Продажба

DEN 756.00
DEN 1452.96

Стока
Достапно.


Детали

Метална боја:
Platinum Позлатен
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Поставување Тип:
Тензија Поставување
Материјал:
Кристално
Синџир Тип:
Beaded Хривнија
Должина:
17cm
Затворач Тип:
Hummer
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Геометриски
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Бренд Име:
NEOGLORY
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Свеж

Избор на клиенти