.

.

New
Нови Стилови БАКНЕЖ МЕ Мода Накит Домот Смола Круг Pendant Хривнија Божиќ Подароци

Нови Стилови БАКНЕЖ МЕ Мода Накит Домот Смола Круг Pendant Хривнија Божиќ Подароци

DEN 288.00
DEN 320.16

Стока
Достапно.


Производство :
Нови Стилови 2017 Мода Накит Домот Смола Круг Pendant Хривнија Божиќ Подароци
Точка Бр.
sl00153
Материјали :
Легури,Смола
Синџир Должина :
16.5+3cm
Тежина :
65g
Место на Потекло :
Qingdao
Повод :
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Свадба
Пол :
Деца, Мажи, Унисекс, Жените

Детали

Метална боја:
хривнија
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Обликотшема:
Круг
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Стил:
Тренди
Материјал:
Смола
Метали Тип:
Цинк Легура
Затворач Тип:
Hummer-ноктот-clasps
Поставување Тип:
Рамки Поставување
Пол:
Жените
Бренд Име:
kissme
Број На Модел На:
sl00153
Производство име :
Домот Смола Круг Pendant Хривнија Божиќ Подароци
боја:
Сино/Заоблачено
Материјали :
Легури ,Смола
Синџир Должина:
16.5+3cm
Тежина:
65g
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Свадба
Пол:
Деца, Мажи, Унисекс, Жените
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
sl00153
Должина:
19.5cm
Свеж

Избор на клиенти