.

.

New
LUOTEEMI Бренд на Луксузни Модни Хривнија за Жени Голема Teardrop Јасно Кубни Циркон Кристал Свадба Накит За Подарок Женски

LUOTEEMI Бренд на Луксузни Модни Хривнија за Жени Голема Teardrop Јасно Кубни Циркон Кристал Свадба Накит За Подарок Женски

DEN 417.00
DEN 641.76

Стока
Достапно.


Детали

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Бренд Име:
LUOTEEMI
Стил:
Класичен
Поставување Тип:
Prong поставување
Број На Модел На:
Б-2016110103/11A04
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Затворач Тип:
Hummer-ноктот-clasps
Обликотшема:
Капка Вода
Пол:
Жените
Метали Тип:
Бакар
Материјал:
Кубен Циркони
Големина:
17CM/19CM
Тежина:
16.4g
позлата:
nilckle и да доведе слободни
Облечен Повод:
Свадба / Годишнината / Подарок / Партија / Матурска
Подарок за:
Девојка / Жена / Мајка
ОДГОВАРА ЗА:
Млади и Зрелост женски и, најдобро одговараат за вечер фустан
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
Б-2016110103/11A04
Стил:
Романтични
Метали Тип:
Злато Позлатен
Свеж

Избор на клиенти