.

.

New
B15012009 Сини Кристал Кварц Stalactite Druzy Нараквици Boho Накит

B15012009 Сини Кристал Кварц Stalactite Druzy Нараквици Boho Накит

DEN 2040.00

Стока
Достапно.

И купувачите треба да биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.
Се враќа
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти.
Боја На Несовпаѓање
Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот, осветлување, припадност и сл. Сепак, доколку сметате дека на објектот примена е во погрешна боја, ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако се врати на наплата е можно. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ве молиме потврдете ја вашата моментална адреса по вашата исплата во рок од 1-2 дена; во спротивно, ние ќе брод вашата производи врз основа на вашиот Зачувам адреса, така бидете сигурни дека тоа е точно.
Големината или да Одговара на Прашања
Големини се илустрирани со конкретни мерења во детални спецификации; ве молиме проверете спецификација пред да нарачате. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална состојба. Нормално разликите во големината приближно 0. ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуга, ве молиме падна слободно да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.

Детали

Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Нараквици
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Поставување Тип:
Prong поставување
Материјал:
Кристално
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Должина:
7inch
Затворач Тип:
Скриени-безбедност-затворач
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Растенијата
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Бренд Име:
MUDULLA
Свеж

Избор на клиенти