.

.

New
1PC Anil Arjandas Мажите Ресни Нараквици 24K Златна Боја Боја Микро Отвори CZ Тапа Briading Ресни Хривнија за Мажи Жени

1PC Anil Arjandas Мажите Ресни Нараквици 24K Златна Боја Боја Микро Отвори CZ Тапа Briading Ресни Хривнија за Мажи Жени

DEN 336.00
DEN 419.52

Стока
Достапно.


Име : Anil Arjandas Нараквица,Ресни Хривнија
Количина : 1pc
Материјал : Кубни Циркони,Јаже, Верига
Должина : 19.5-22.5 cm(Прилагодливи)
Забелешка : Ако сте се купи на повеќе од $180,ние ќе ви испратиме DHL за слободни.
Како на барање на купувачот. Ние ќе ги искористиме за безбедност картон за да ги заштити производите од избегне било каква штета во испорака.
Задоволството На Клиентите :
Ако имате било какви прашања, добредојдени да не контактирате. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите.
Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем. Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе имате и ќе се обиде нашите најдобри за решавање на проблемите.
Превозот Термини :
Превозот Време : Сите предмети ќе биде предаден во рамките на 2-4 работни дена по вашата исплата потврди. Кога пратката се испраќаат надвор,можете да ги пратите на вашиот парцела во рамките на 5-10 дена.
Пакет : Сите предмети се професионално се одликува со големо внимание за да се обезбеди безбедно испорака.
Испорака Метод : Кина, воздухот пост, Epacket, EMS, DHL
1. Ако добиете и како нашите предмети, позитивните feeback е многу ценет и ви благодариме за вашата поддршка.
2. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине на негативни или неутрални, остатокот увери дека ние се реши проблемот на најдобар начин.

Детали

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Поставување Тип:
Отворајќи Поставување
Обликотшема:
Круг
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Метали Тип:
Цинк Легура
Бренд Име:
dankaishi
Број На Модел На:
A-0181
Пол:
Мажи
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Затворач Тип:
Чипка-Up
Материјал:
Кубен Циркони
Функција:
модерен
Тип На Објект:
мажите накит
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
A-0181
Должина:
19.5cm-22.5cm
Свеж

Избор на клиенти