.

.

New
2017 Лето Жешко Монистра Нараквици За Жените И Мажите Цвет Шарм Накит Трговија На Големо Сите Натпревар Подарок Прилагодливи Неколку Хривнија

2017 Лето Жешко Монистра Нараквици За Жените И Мажите Цвет Шарм Накит Трговија На Големо Сите Натпревар Подарок Прилагодливи

DEN 122.40

Стока
Достапно.


1. Име : Монистра, Нараквици 2. Materal : Смола 3. Бренд : Meirenpeizi 4. Големина : Како Слика(Еластичност) 5. Тежина : 17-27g 6. Пакет : opp торбичка
Трговија на големо и пад на превозот За промет на големо над $200,ќе им понуди попуст или слободни изразат испорака која само што трае 3-7 дена да пристигнат. За пад на превозот,ние да ја испратите на стоки за вашите клиенти директно и нема да оставите информации за нас, ако би сакал да. кога купувате заштита времето истекува? кога вашето купување заштита времето истекува, ве молиме слободно да контактирате со нас и ние ќе се прошири тоа за вас.

Детали

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Затворач Тип:
Пролет-прстен-clasps
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Материјал:
Смола
Бренд Име:
Meirenpeizi
Број На Модел На:
zj-0904097
Синџир Тип:
Beaded Хривнија
Функција:
Расположение Tracker
Поставување Тип:
Тензија Поставување
Обликотшема:
Круг
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Унисекс
Функција:
убава
боја:
Многоцветни
Големина:
22cm
Место на Потекло:
Жеџијанг ,Кина
Година:
2017
Пакување:
Независно од пакување
Стил:
Моден
Модел nummber:
zj-0904097
Должина:
Elasticity
Свеж

Избор на клиенти