.

.

New
Висок квалитет сребро синџир хривнија мода се мажи и жени универзална накит 4MMX20CM Божиќ подарок Капка Превозот MEEKCAT Бренд

Висок квалитет сребро синџир хривнија мода се мажи и жени универзална накит 4MMX20CM Божиќ подарок Капка Превозот MEEKCAT Бренд

DEN 144.00
DEN 281.76

Стока
Достапно.

Бренд : MEEKCAT
Meterial : бакар
Главниот Камен : нема Печат : 925
Позлата : 925 Sterling Silver Шалче (3 Пати Фино Полирање Носат удобно)
Пакување : opp вреќа / меур / сомот торбичка / плик Синџир Должина : 8 i nchs(20cm)
Контрола на квалитет : Олово,Никел,Кадмиум Слободни
Прилики : свадбена / ангажирање / годишнината / партија
Gitt За : мама / девојка / сопруга / ќерка / пријател
Answer : ___________________________ Note : MEEKCAT сите накит е фабрика за директна продажба,сите накит можете да трговија на големо или прилагодено.

Детали

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Затворач Тип:
Hummer
Материјал:
Кристално
Бренд Име:
MEEKCAT
Должина:
20cm
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Стил:
Тренди
Синџир Тип:
Змија Синџир
Обликотшема:
Геометриски
Пол:
Мажи
Поставување Тип:
Никој
Метали Тип:
сребро позлатен
Број На Модел На:
925 фунта сребрени нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
Бакар
Материјал:
925 Sterling Silver Шалче
Печат:
925
Контрола На Квалитет:
Никел, Олово и Кадмиум Слободни
Прилики:
Свадба / Ангажирање / Годишнината / Партија
прстен тежина:
13.8 g
Is_customized:
Yes
накит пакување:
opp вреќа / меур / сомот торбичка / плик
Подарок за:
мајка / девојка / сопруга / ќерка / пријател
Свеж

Избор на клиенти