.

.

New
10pcs Висок Квалитет на Црна Вистинска Кожа 316L не 'Рѓосувачки Челик Кука Мулти-слој Хривнија 14.5 За Жените Накит

10pcs Висок Квалитет на Црна Вистинска Кожа 316L не 'Рѓосувачки Челик Кука Мулти-слој Хривнија 14.5 За Жените Накит

DEN 1910.00
DEN 2053.92

Стока
Достапно.


Моден Wemen Кожа Bralelet
Должина : 14.5 Инчи
Материјали : Вистинска Кожа , Од Не ' Рѓосувачки Челик

Детали

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Бренд Име:
Ainicin
Поставување Тип:
Невидливи Поставување
Материјал:
кожа
Затворач Тип:
Кутија-со-јазик-и-безбедност
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Обликотшема:
кука
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
боја:
Црна Сребро.
МЕТАЛНИ МАТЕРИЈАЛИ:
Нерѓосувачки Челик
Хривнија Материјали :
Кожа
Должина:
14.5 Inches
Свеж

Избор на клиенти