.

.

New
Рок Панк Широк Кожа Mens Зглоб бенд Рака Хривнија рачно изработени Кафена Црна Боја Мода Накит

Рок Панк Широк Кожа Mens Зглоб бенд Рака Хривнија рачно изработени Кафена Црна Боја Мода Накит

DEN 123.00
DEN 205.44

Стока
Достапно.

Рок Панк Широк Кожа Mens Зглоб бенд Рака Хривнија рачно изработени Кафена Црна Боја Мода Накит
Опис :
Материјал : Leather7+Алуминиумски
Тип : Кожна врвка за околу бенд
Боја : Како На Сликата Шоу
Количина : 1 Pcs
Димензии : Должина 23.5 cm / 9.25 "широк и 4cm / 1.57"

Детали

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
imixlot
Поставување Тип:
Тензија Поставување
Материјал:
кожа
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Затворач Тип:
За да се префрлате-clasps
Обликотшема:
Круг
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Должина:
23.5cm / 9.25
Метали Тип:
Aolly
Свеж

Избор на клиенти