.

.

New
KYSZDL Природни Шарени Кристал Хривнија Мода дама обоени кристали хривнија накит за подарок Бесплатен Превозот

KYSZDL Природни Шарени Кристал Хривнија Мода дама обоени кристали хривнија накит за подарок Бесплатен Превозот

DEN 244.00
DEN 287.52

Стока
Достапно.


Детали

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Бренд Име:
KYSZDL
Пол:
Жените
Поставување Тип:
Никој
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Материјал:
Кристално
Затворач Тип:
Скриени-безбедност-затворач
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Никој
is_customized:
No
Функција:
Нараквици
Компатибилност:
Нараквици
Свеж

Избор на клиенти