.

.

New
Популарната Зглоб Мала Монистра Рамнотежа Хривнија за Човекот Црна Оникс & Rutilated Кварцен Исцелување Пол Мажи Накит,Божиќ подарок

Популарната Зглоб Мала Монистра Рамнотежа Хривнија за Човекот Црна Оникс & Rutilated Кварцен Исцелување Пол Мажи Накит,Божиќ

DEN 121.00
DEN 127.68

Стока
Достапно.

и ве молам задржи на предмети задржи враќа во првобитната состојба.12 /парче
САД$ 3.99 /парче
САД$ 4. Ние ќе рефундирање на дека по што доби тоа, но наплата износ ќе не вклучува превозот цена. Ние навистина се надевам дека ќе ви се допадне.56 /парче
САД$ 3. срдечно ве покануваме да оставите позитивен фидбек и за нас, доколку сте задоволни со нашата предмети.98 /парче
САД$ 3. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство.

Детали

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Должина:
19cm
Обликотшема:
Скелетот
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Затворач Тип:
За да се префрлате-clasps
Материјал:
Камен
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Поставување Тип:
Никој
Бренд Име:
YMORL
Пол:
Унисекс
Метали Тип:
Нараквици
Свеж

Избор на клиенти