.

.

New
10pcs/многу Брзо Накит Гроздобер Snap Копчето одговара Метал 18mm Snap Хривнија Кожа Хривнија DIY Ѓумбир Копчето Накит

10pcs/многу Брзо Накит Гроздобер Snap Копчето одговара Метал 18mm Snap Хривнија Кожа Хривнија DIY Ѓумбир Копчето Накит

DEN 168.00
DEN 191.52

Стока
Достапно.


Детали

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Пол:
Жените
Поставување Тип:
Рамки Поставување
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
YA394
Затворач Тип:
Пролет-прстен-clasps
Функција:
Порака Потсетник
Обликотшема:
Геометриски
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Кристал
is_customized:
Yes
Бренд Име:
На bloomer
Свеж

Избор на клиенти