.

.

New
5Styles Црна/Кафеава Кожа Ѓумбир Snap Копчето Хривнија Види Бенд Прилагодливи Панк Нараквици DIY 18MM Snap Копчето Алки

5Styles Црна/Кафеава Кожа Ѓумбир Snap Копчето Хривнија Види Бенд Прилагодливи Панк Нараквици DIY 18MM Snap Копчето Алки

DEN 119.52

Стока
Достапно.


Детали

Метална боја:
Светло Жолта Боја На Злато
Бренд Име:
Ysawena
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Мажи
Затворач Тип:
За да се префрлате-clasps
Стил:
Панк
Материјал:
кожа
Поставување Тип:
Никој
Обликотшема:
Круг
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Број На Модел На:
YNB082
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Затворач Тип:
snap
Свеж

Избор на клиенти