.

.

New
ICFTZWE Златна Боја Исламот Полумесечина Нараквици Тело Накит од Нерѓосувачки Челик Хривнија Femme Рака Додатоци За Жени

ICFTZWE Златна Боја Исламот Полумесечина Нараквици Тело Накит од Нерѓосувачки Челик Хривнија Femme Рака Додатоци За Жени

DEN 83.00
DEN 100.80

Стока
Достапно.


Детали

Метална боја:
Злато-боја, Розово Злато во Боја, Платина Позлатен
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Обликотшема:
Срцето
Бренд Име:
ICFTZWE
Пол:
Жените
Број На Модел На:
B101 месечината хривнија
Стил:
Тренди
Синџир Тип:
Линк Синџир
Поставување Тип:
Никој
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Затворач Тип:
Hummer
Функција:
Повик За Потсетникот
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Производот:
шарм нараквици за жени
боја:
злато во боја,сребрена боја,розово злато во боја
Цел Процес На Времето:
ќе пак добро и испрати во рок од 24 часа
Стил:
Златна Алка На Синџирот На Хривнија
is_customized:
Yes
Должина:
15+5cm 5cm extender chain,can be adjustable
Име:
двојно Срцето печатени нараквици
Жените:
најдобар пријател хривнија
Мажи:
armbanden voor vrouwen
ОДГОВАРА ЗА:
Деверуша подарок,свадба бенд,ангажирање украс,роденден изненадување
Свеж

Избор на клиенти