.

.

New
Natrual Сјајна Moonstone 2-3мм 925 sterling silver Мода Хривнија

Natrual Сјајна Moonstone 2-3мм 925 sterling silver Мода Хривнија

DEN 883.00
DEN 960.00

Стока
Достапно.

Проценето време на испорака 15~60 дена. Ние ќе рефундирање на дека по добиете врати производот.
Ако имате стил сакате , ние може да го прилагодите за вас.

Детали

Метална боја:
Злато-боја
Должина:
16cm, 17cm, 18cm, 19cm, 20cm
Бренд Име:
Lii Ji
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Метали Тип:
Сребро.
Пол:
Жените
Затворач Тип:
Пролет-прстен-clasps
Стил:
Тренди
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Поставување Тип:
Никој
Обликотшема:
Геометриски
Синџир Тип:
Beaded Хривнија
Број На Модел На:
хривнија
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Функција:
Никој
Компатибилност:
Никој
Свеж

Избор на клиенти