.

.

New
АКО Бохемски Монистра Кристал Шарм Нараквици За Жените, Етничките Тибет Multilayer Имитација Природен Камен Нараквици &Алки Подарок

АКО Бохемски Монистра Кристал Шарм Нараквици За Жените, Етничките Тибет Multilayer Имитација Природен Камен Нараквици &Алки Подарок

DEN 115.00
DEN 163.68

Стока
Достапно.


Детали

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Поставување Тип:
Тензија Планината
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
шарм хривнија
Стил:
Тренди
Затворач Тип:
Пролет-прстен-clasps
Обликотшема:
Геометриски
Синџир Тип:
Beaded Хривнија
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Метали Тип:
Цинк Легура
Бренд Име:
АКО
Функција:
Декорација
Материјал:
кристал смола
Тип На Објект:
манжетната хривнија
Пол:
Мажи, Жени, Унисекс, Деца
Должина:
See picture
Метали Тип:
Цинк Легура
Стил:
Тренди Бохемски Етнички
превозот:
Цел>10USD,Бесплатен превозот
фабрика:
Yes
Повод:
Партија, Свадба, Годишнина, Подарок, Промоција
Брз Слободен Express:
Цел повеќе од 150USD да се добие бесплатен превозот на Изразат ПРОЗОРЦИ DHL ARAMEX
Пад на превозот:
Повеќе од 6 години капка превозот искуство
Свеж

Избор на клиенти