.

.

New
8мм Црвена Мачка Очи Хривнија Бисер Хривнија Сребро Gourd Pendant Женски Пол За Жените Подарок За Девојка Мода Накит Одлуки

8мм Црвена Мачка Очи Хривнија Бисер Хривнија Сребро Gourd Pendant Женски Пол За Жените Подарок За Девојка Мода Накит Одлуки

DEN 229.00
DEN 448.80

Стока
Достапно.


Детали

Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Нараквици
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Поставување Тип:
Никој
Материјал:
Камен
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Должина:
18cm
Затворач Тип:
За да се префрлате-clasps
Метали Тип:
Бакар
Обликотшема:
Круг
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Бренд Име:
YOUCAIHUA
Свеж

Избор на клиенти