.

.

New
10pcs/многу Кристал Елка Прилепува Накит 18mm Метал Snap Копчето Хривнија & Закачам

10pcs/многу Кристал Елка Прилепува Накит 18mm Метал Snap Копчето Хривнија & Закачам

DEN 249.00
DEN 276.00

Стока
Достапно.


Вашата нарачка ќе биде предаден во рамките на 12-72 часа по уплатата. Подолу е проценка испорака брзина за вашиот референца. Ви благодариме!

Детали

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Материјал:
Кристално
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Затворач Тип:
За да се префрлате-clasps
Метали Тип:
Цинк Легура
Поставување Тип:
Рамки Поставување
Број На Модел На:
zc002
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Функција:
Расположение Tracker
Бренд Име:
XINNVER
Свеж

Избор на клиенти