.

.

New
Rivca Sanp Копчето Хривнија&Алки Шарени Кристал Глина Детелина Стил Snap Копчето Хривнија За Жени Божиќ Подароци D03040

Rivca Sanp Копчето Хривнија&Алки Шарени Кристал Глина Детелина Стил Snap Копчето Хривнија За Жени Божиќ Подароци D03040

DEN 168.00
DEN 239.04

Стока
Достапно.


Добредојдовте На Rivca Snap Копчето Продавница За Накит! Нашата продавница Линк :

Детали

Метална боја:
Mixcolour
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
Snap Копчето
Број На Модел На:
18mm snap копчето
Затворач Тип:
Скриени-безбедност-затворач
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Стил:
Тренди
Поставување Тип:
Невидливи Поставување
Обликотшема:
Геометриски
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Бакар
Пол:
Унисекс
Синџир Тип:
Никој
Функција:
18mm snap копчето
Компатибилност:
18mm snap копчето
НЕМА.:
D03040
Материјал:
Цинк Легура
Должина:
fit 18mm snap button bracelet
Свеж

Избор на клиенти