.

.

New
RoyalBeier 12pcs/многу Симпатична Catroon Диносаурус Тема Стакло Шарм 18mm Snap Копчето За 20mm Прилепува Хривнија Snap Накит KZ0822

RoyalBeier 12pcs/многу Симпатична Catroon Диносаурус Тема Стакло Шарм 18mm Snap Копчето За 20mm Прилепува Хривнија Snap Накит

DEN 141.00
DEN 239.04

Стока
Достапно.


18 часа достапни на интернет. Ве молиме да се разбере, многу се надвор од Контрола, но ние ќе се обидеме најдобро да се Направи тоа подобро. Ние ќе се врати наскоро, кога на должноста и во рок од 6 часа во текот на ноќта поради временската Разлика.
ROYALBEIER Дизајн
Исклучителна традиционално занаетчиство и модерна високо-технолошки совршена комбинација за да се создаде најмногу класичен Накит работи. добредојдовте да контактирате со нас онлајн.

Трговија на големо и најголемиот Дел цел
Трговија на големо и најголемиот дел цел прифатени, исто така, ние може да го прилагодите вашиот дизајн за вас.
Контактирајте со нас
Ако сте задоволни со нашата накит предмети, ве молиме не двоумете се да ни остави 5 ѕвезди позитивни повратни информации.
Royal Beier 12pcs/многу Смешно Симпатична Диносаурус Тема Стакло Шарм 18mm Snap Копчето Накит За 20mm Прилепува Хривнија
Snap Накит
Моделот:KZ0822
Количина : 12pcs/многу
Материјал : Стакло & Бакар
Само копчиња, без белегзија или Pendant ѓердан вклучени.
Ве молиме контактирајте со нас за повеќе информации.
Ве молиме контактирајте со нас за решение прво, наместо создавање на спор или да даде негативни повратни информации кога ги Добиете Накит предмети да се најде скршени или не се во добра состојба, погрешно количина или погрешно доставени Предмети дури и за задоцнување на Пратката, ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне.

Детали

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Затворач Тип:
Скриени-безбедност-затворач
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Стил:
Тренди
Поставување Тип:
Невидливи Поставување
Бренд Име:
ROYALBEIER
Пол:
Жените
Обликотшема:
Животните
Метали Тип:
Бакар
Број На Модел На:
KZ0822
Материјал:
Стакло
Компатибилност:
Snap хривнија
Синџир Тип:
кожа хривнија
Функција:
snap накит
Бесплатни колокација:
рачно изработени diy
хривнија големина:
прилагодлив
Слободен колокација копчето :
Сопствен стил
Должина:
20.8mm
Одговара:
20mm Snap Хривнија/Snap Накит
КОЛИЧИНА:
12PCS/МНОГУ
Шема:
Диносаурус
Свеж

Избор на клиенти