.

.

New
Висок Квалитет Нов Стил Длабоко Зелена Peridot Накит Шарм Нараквици Сребрен тон за Убави Жени Мода Накит TBS1079A

Висок Квалитет Нов Стил Длабоко Зелена Peridot Накит Шарм Нараквици Сребрен тон за Убави Жени Мода Накит TBS1079A

DEN 303.00
DEN 374.40

Стока
Достапно.

Од безбедносни причини,Ние само го прифати Ali Express Зачувам .
Чекор 3 .
3, Пост воздух пошта е бавен превозот начин, можеби не може да се ажурира следење на информации во време за некои земји ; еден време да се купат две или повеќе, бесплатен превозот на Хонгконг Пост Воздух Mail
1.
Чекор 1 .Начини на плаќање : Уплата со Кредитна Картичка (Visa, Mastercard), T/T, Moneybookers, или Дебитна Картичка.Ако сте задоволни моите sercive ,ве молиме да ни даде пет повратни информации. Ве молиме не ни остави негативен (1-2 ѕвезди) или природни (3 ѕвезди) повратни информации без commnication.
2, Ние не преземаме никаква одговорност за царинска полнење и царинската задоцнување. Подготви се лизга на хартија,и вратоврска на вашиот прст.Ние само го користите вистински 18k злато позлатен
1. Мерење на должина,тогаш се circomference.
Чекор 2 .
Само prong поставување со рака!
1. Ние само нудиме врвен квалитет на накит
3. Секој стил се тестира ,и да го положат
4. Направи на раскрсницата на хартија.
ДЕСТИНАЦИЈА
КИНА ПОСТ ВОЗДУХ MAIL
EMS/DHL/UPS/Федекс
Бесплатен Превозот
Испорача Време
Бесплатен Превозот
Испорача Време
Сад / Канада
>5 ДОЛАРИ
10-60 дена
>250 ДОЛАРИ
3-15days
Повеќето Европски Земји
>5 ДОЛАРИ
10-60 дена
>250 ДОЛАРИ
3-15days
Австралија / Нов Зеланд
>5 ДОЛАРИ
15-60 дена
>250 ДОЛАРИ
3-15days
Русија / Украина / Белорусија
>5 ДОЛАРИ
20-60 дена
Контактирајте Со Нас
3-15days
Повеќето Југоисточна Азија
>5 ДОЛАРИ
10-60 дена
Контактирајте Со Нас
3-15days
Повеќето Блискиот Исток
>5 ДОЛАРИ
20-60 дена
Контактирајте Со Нас
3-15days
Бразил / Оддалечени Региони
>10 ДОЛАРИ
25-60 дена
Контактирајте Со Нас
3-15days
1, Нормално, ние ќе брод нарачки во рок од 48 часа откако ќе го стави на ред.

Детали

Метална боја:
сребро позлатен
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Затворач Тип:
Пролет-прстен-clasps
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Број На Модел На:
TBS1079A
Пол:
Жените
Синџир Тип:
Линк Синџир
Обликотшема:
Растенијата
Бренд Име:
Ayowei
Поставување Тип:
Prong поставување
Стил:
Тренди
Метали Тип:
сребро позлатен
Материјал:
Кубен Циркони
Функција:
trinket
Должина:
about 18.2cm
Компатибилност:
trinket
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Метали Тип:
сребро позлатен
Гем Боја:
Длабоко Зелена
Главниот Камен:
Peridot
Поставување Тип:
Prong поставување
Накит Тип:
хривнија
Хривнија ширина:
5mm
Хривнија Тежина:
15.47 g
квалитет:
Висок
Број На Модел На:
TBS1079A
Свеж

Избор на клиенти