.

.

New
D02199 Rivca Snap Копчето промоција Кристал Rivca Копчето Snap Копчето за 18mm Копчето Хривнија Накит Топла трговија на Големо

D02199 Rivca Snap Копчето промоција Кристал Rivca Копчето Snap Копчето за 18mm Копчето Хривнија Накит Топла трговија на Големо

DEN 153.00
DEN 218.88

Стока
Достапно.


Добредојдовте На Rivca Snap Копчето Продавница За Накит! Нашата продавница Линк :

Детали

Метална боја:
Mixcolour
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Затворач Тип:
Скриени-безбедност-затворач
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Стил:
Тренди
Поставување Тип:
Невидливи Поставување
Број На Модел На:
Rivca 18mm Snap Копчето
Материјал:
Метал
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
Бакар
Пол:
Унисекс
Компатибилност:
Rivca 18mm Snap Копчето
Должина:
Rivca 18mm Snap Button
Синџир Тип:
Никој
Функција:
Rivca 18mm Snap Копчето
Материјал:
Цинк Легура
Должина:
fit 18mm button bracelet
Свеж

Избор на клиенти