.

.

New
6pcs Superwholock Тематските Шарм Нараквица, Натприроден, д-р, Кој, Шерлок, Лекар, Кој

6pcs Superwholock Тематските Шарм Нараквица, Натприроден, д-р, Кој, Шерлок, Лекар, Кој

DEN 1224.00
DEN 1439.52

Стока
Достапно.


Супериорен Квалитет и Разумни Цени се нашите главни предности, со што нашите производи поконкурентни на меѓународниот пазар. Само треба на слики и примероци.

Детали

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Обликотшема:
Инсекти
Затворач Тип:
Hummer
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Поставување Тип:
Никој
Пол:
Унисекс
Материјал:
Цинк Легура
Свеж

Избор на клиенти