.

.

New
TDIYJ Нови Пречник од 6MM Круг Сјајна Кристал Шарм за Овча Кожа Нараквици како Накит Подароци 6Pcs/многу

TDIYJ Нови Пречник од 6MM Круг Сјајна Кристал Шарм за Овча Кожа Нараквици како Накит Подароци 6Pcs/многу

DEN 410.88

Стока
Достапно.


2) Ако најдете сите квалитет проблем, ве молиме да ни оставите порака, или e-mail за нас наскоро.
1) Ако сте се statified со вашата нарачка, ве молиме да ни ја дадат позитивен фидбек . Тоа не помогне да се реши проблемот со давање на негативни повратни информации пред да контакт.
Со цел да се "со седиште во yiwu, на world service", како проширување на политиката, со "интегритет, прагматични, ефикасност, иновација" како претпријатие дух, од страна на огромен број на клиентите и доверба, избра нас, е да се избере успех!
.
2)кој Било друг прашање или загриженост за плаќање, pls се поврзете преку Порака или Trademange. Тоа е најдобар охрабрување за нас.
1) Нашиот Процес
2) Нашата Компанија
Нашата компанија главно произведува и оперативни мода DIY накит, на специјалност е ангажирана во накит, прилагодени на примерок цртежи; Во исто време, некои производи имаат акции и поддршка на мали трговија на големо, 3 дена да се заврши на испорака.
2) ве Молиме проверете ја вашата Адреса внимателно кога обработка
3) EMS, DHL, UPS-от, Кина Пост Воздухот, e Packet
4) Ако вашата цел износ е помал од $200 , ние ќе брод објект од страна на DHL
1)да ја прифатиме сите средства на плаќање Ali Express одобрени. Сите производи преку Европскиот и Американскиот квалитет откривање сертификација, никел ослободување количина, спогодба со стандардот на Европа и сад, како што се олово, кадмиум и да се обезбеди проверка на сертификатот.

Детали

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Должина:
43cm
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Затворач Тип:
Магнет
Поставување Тип:
Рамки Поставување
Пол:
Жените
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Бренд Име:
TDIYJ
Обликотшема:
Круг
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
EC
Материјал:
кожа
Функција:
Никој
боја:
мешани
Тип На Објект:
хривнија шарм
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба
Место на Orign:
Џе,CN
Големина:
6mm Diameter
реден број:
ЕЗ-054ABC
Свеж

Избор на клиенти