.

.

New
Целата Продажба 6pcs Мода Antiqued Златна Боја Боја Боја Проширување со Жица Алка Шарм Хривнија

Целата Продажба 6pcs Мода Antiqued Златна Боја Боја Боја Проширување со Жица Алка Шарм Хривнија

DEN 345.00
DEN 383.52

Стока
Достапно.

Повратни информации
ние сме вид и искрен продавач. Превозот и ракувањето со
ние нудиме ЕМС DHL ТНТ и воздухопловната превозот услуга и превозот надомест е според тежината на пратката.Ако сте среќни со набавките тука, 5 ѕвезди оценка позитиви ќе биде прифатена.
Воздухопловната потребни 10 до 20 дена да пристигнат. и се надевам дека секој нашите клиенти ќе уживаат во нивниот шопинг од мојот Aliexpress продавница . 100 % Задоволството Загарантирана
Ако не сте задоволни со предмети за било која причина,ве молиме слободно контактирајте со нас преку e-mail или да ни остави порака преку Trademanager ,ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа. Ви благодариме.
DHL ЕМС ТНТ експрес сервис обично треба 5 до 7 работни дена да пристигнат.шарм од 10мм да 20mm
КОЛИЧИНА : 5 PCS Алки Во Вкупниот
БОЈА : Antiqued Злато
МАТЕРИЈАЛ : метал закачам и алуминиумски шарм
ПЛАЌАЊЕ,ИСПОРАКА и ПОВРАТНИ информации ПОЛИТИКА
1.

Детали

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Обликотшема:
Круг
Пол:
Унисекс
Поставување Тип:
Никој
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Функција:
Расположение Tracker
Метали Тип:
Цинк Легура
Затворач Тип:
Скриени-безбедност-затворач
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
#91975-#91994
Стил:
Класичен
Синџир Тип:
закачам
Закачам квалитет:
Бренд Нови
Закачам акции:
во акции за immediatelly превозот
Закачам количина:
6Pcs
Закачам дизајн:
закачам нараквици
Закачам боја:
antiqued злато
Закачам Пол:
Мажите, Унисекс, Жени
Нараквици или Алки Тип:
Шарм Нараквици
Должина:
various size
Материјал:
Легура
Свеж

Избор на клиенти