.

.

New
Нови 925 Фунта Сребрен Накит Bracele 925 Сребрен Нараквици за Жените Сребро 925 Накит Кубни Циркони Шарм Нараквици Алки

Нови 925 Фунта Сребрен Накит Bracele 925 Сребрен Нараквици за Жените Сребро 925 Накит Кубни Циркони Шарм Нараквици Алки

DEN 609.00
DEN 857.28

Стока
Достапно.


Детали

Бренд Име:
GOODTIME
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Метали Тип:
Сребро.
Пол:
Жените
Затворач Тип:
Sterling Silver Риба Кука
Материјал:
Кубен Циркони
Поставување Тип:
Prong поставување
Стил:
Канцеларија/кариера
Обликотшема:
Срцето
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Должина:
19cm
Синџир Тип:
Ангел Срцето Пердув Хривнија
Тежина:
3.2g
Метал Печат:
925,Фунта
Главната materil:
Вистински Солидна 925 Sterling Silver
Метал Тип:
Platinum Позлатен
позлата:
Без никел, Позлата Platinum
Заврши:
Високо Полиран
Главната Камења:
Висок Квалитет Создадени Дијамант
Materil Тип:
s925 Сребро + 3А циркониум дијамант
кодот:
AJH011
Свеж

Избор на клиенти