.

.

New
Тренди Јаже, Верига Со Лесно Кука Кристал Цвет Шарм Бразлетна И Алки Pulseras Кристал Нараквици B1572

Тренди Јаже, Верига Со Лесно Кука Кристал Цвет Шарм Бразлетна И Алки Pulseras Кристал Нараквици B1572

DEN 298.00
DEN 397.44

Стока
Достапно.


Име : Кристал шарм нараквици за жени
Материјал : кристал + СТП кожа
Големина : 18 cms должина
Тежина : Околу 15 g
Пакување : Секој во OPP Вреќа
шарм нараквици накит сетови earring нараквици за жените кристал хривнија
За Бојата Разликата :
Поради фотографија и неизбежна ограничувања,ние се обидуваме се потрудиме да се намали possiblity на боја
разликата, но сепак може да се случи поради различни moniter и/или различни прилагодувања на компјутери. НЕ можеме да
гаранција на бојата ќе биде ист како што гледаш во компјутер, но дизајнот ќе биде 100% исти.

Детали

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Материјал:
Кристално
Затворач Тип:
Пролет-прстен-clasps
Обликотшема:
Круг
Поставување Тип:
Тензија Поставување
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Број На Модел На:
кристал шарм хривнија
Нараквици Тип:
Кристал шарм нараквици
Моден Накит Материјал:
Кристално
Стил:
моден кристал нараквици
Употреба:
Декорација,подароци,додатоци
квалитет:
супериорен
Број На Модел На:
Шарм Нараквици
Метали Тип:
Злато Позлатен
Свеж

Избор на клиенти