.

.

New
Античкиот Слон Pendant 8мм Malachite Beaded Нараквици За промет на Големо 12pcs/Многу

Античкиот Слон Pendant 8мм Malachite Beaded Нараквици За промет на Големо 12pcs/Многу

DEN 584.00
DEN 729.60

Стока
Достапно.


Антички Сребрен Тон Слон Pendant 8мм Malachite Beaded Нараквици За промет на Големо 12pcs/Многу
1). Должина : 17-20cm(широк)
2). Материјал : malachite, од легиран
3). Монистра, големина : 8mm
4). Боја : зелена
5). Pendant облик : слон
6). Pendant големина : за 20x13mm
7). Тежина : околу 18g/pc
Плаќање
Ние прифаќаме Зачувам.
Исто така, ние може да прифаќаме други начини. Ако треба, ве молиме контактирајте со нас!
Превозот
Ние ќе ја објавите сите на нашите предмети преку КИНА ПОСТ ВОЗДУХ MAIL со регистрирате. Тоа може да се постигне повеќето земји во рок од 15-30 дена (не се вклучуваат на викенд и државни празници)
Доколку сакате да добиете брзо, ве молиме изберете EMS, Тоа ќе чини околу 7-15 дена.
Повратни информации
Задоволството на клиентите е многу важно за нас . Ако сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме оставете позитивни повратните информации. Ако сте без т задоволни со предмети ќе нареди. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации . Ние можеме да работиме заедно за решавање на каков било спор.
Contac нас
Добрата комуникација е најдобар начин да се slove никакви проблеми .
Добредојдовте пратена е-пошта до нас со било какви проблеми или е потребна.

Детали

Метална боја:
17cm, 18cm, 19cm, 20cm
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Бренд Име:
XiaoYaoTYM
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Обликотшема:
Животните
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Поставување Тип:
Никој
Затворач Тип:
Чипка-Up
Должина:
17-20cm
Мушка големина:
8мм
Количина:
12pcs
Материјал:
Malachite
боја:
Зелена
pendant форма:
слон
Pendant Големина:
за 20x13mm
време на испорака:
3 дена
Број На Модел На:
16061046
Свеж

Избор на клиенти