.

.

New
2017 Anil Arjandas Спартанско Хривнија 8мм Атмосферски Камен Монистра& Црни Очи Воин Шлем Шарм со Две CZ Coppers Нови Пристигнување

2017 Anil Arjandas Спартанско Хривнија 8мм Атмосферски Камен Монистра& Црни Очи Воин Шлем Шарм со Две CZ Coppers Нови Пристигнување

DEN 480.00

Стока
Достапно.


Како на барање на купувачот.Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе имате и ќе се обиде нашите најдобри за решавање на проблемите. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине на негативни или неутрални,остатокот assuredthat ние го реши проблемот во најдобрите
.
Превозот Термини :
Превозот Време : Сите предмети ќе биде предаден во рок од 1-2 работни дена по вашата исплата потврди.2017 Anil Arjandas Спартанско Хривнија 8мм Атмосферски Камен Монистра& Црни Очи Воин Шлем Шарм со Две CZ Прстени Нови Пристигнување
Количина : 1pcs
Материјал : 8mm атмосферски камен монистра & Злато позлатен воин шлем
100% сосема нов, со Врвен квалитет
Боја : како фотографија Lenght : 19-20cm
Ако имате свој зглоб големина,ние може да го прилагодите за вас, pls оставете порака на вашиот налог . Ние ќе ги искористиме за безбедност картон за да ги заштити производите од избегне било каква штета во испорака.Ќе бидете известени преку е-маил со следење на број по вашиот пакет е се испраќаат надвор. Ако добиете и како нашите предмети,позитивните feeback е многу ценет и ви благодариме за вашата поддршка. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите.
Пакет : Сите предмети се професионално се одликува со големо внимание за да се обезбеди безбедно испорака
Испорака Метод : Кина, воздухот пост, Epacket,EMS(Мали цел); DHL(Биг Цел)
Оставете го вашиот повратните информации :
1.

Детали

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Должина:
20cm
Поставување Тип:
Канал поставување
Бренд Име:
kejialai
Затворач Тип:
Кутија-со-јазик
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Стил:
Тренди
Материјал:
Камен
Синџир Тип:
Beaded Хривнија
Метали Тип:
Бакар
Број На Модел На:
М-L540
Обликотшема:
Слика
Пол:
Унисекс
Место на Потекло:
Guangdong Кина (Копно)
боја:
како се покаже слика
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
М-L540
Материјал:
камен монистра & Сребрена Позлатен Спартанско
Тип:
anil arjandas
Должина:
19-20cm,can customize for you
Свеж

Избор на клиенти