.

.

New
Моден парична Казна Накит Плима Мажите Кожа Панк плетенка СТП Кожни Нараквици за Мажи Алка & Хривнија Мода се Мажи Накит S-033

Моден парична Казна Накит Плима Мажите Кожа Панк плетенка СТП Кожни Нараквици за Мажи Алка & Хривнија Мода се Мажи Накит S-033

DEN 792.00

Стока
Достапно.


Детали

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Панк
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Затворач Тип:
Лесно-кука
Број На Модел На:
S-033
Бренд Име:
ZUCZUG
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Пол:
Мажи
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Поставување Тип:
Никој
Должина:
22cm
Материјал:
кожа
Свеж

Избор на клиенти