.

.

New
Екстра Голем Стил 3 Бои Бебе Нега Прилагодливи Мека Туш Капа на Малиот Водоотпорен Шампон Бања Капа 10pcs/многу

Екстра Голем Стил 3 Бои Бебе Нега Прилагодливи Мека Туш Капа на Малиот Водоотпорен Шампон Бања Капа 10pcs/многу

DEN 486.00
DEN 511.68

Стока
Достапно.


Материјал : ЕВА
Боја : Розова; Жолта; Сина
Надворешниот дијаметар : 32cm
Внатрешен дијаметар : 16cm
Ние случаен испорака~~

Детали

Возрасна Група:
Бебиња
Шаблон Тип:
Цврста
Возраст Опсег:
< 3 години
Материјал:
ЕВА
Големина:
Resizable
Материјал Тип:
Латекс
Број На Модел На:
5488
Свеж

Избор на клиенти