.

.

New
10pcs Axial Топката Удар Имајќи F8-16М Имајќи 8*16*5mm

10pcs Axial Топката Удар Имајќи F8-16М Имајќи 8*16*5mm

DEN 200.00
DEN 217.44

Стока
Достапно.


1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !!
2)Ние секогаш понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас.
3) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален (3 ѕвезди) или негативни (1-2 ѕвезди) повратни информации.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука. Ви благодариме!
4)Ако ви треба производи кои не се наоѓаат во продавница, ве молиме контактирајте со нас .Постојат многу модел на производи,ние можеме да 't take фотографии за секој модел, Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас.

Детали

Бренд Име:
DTBird
Материјал:
Челик
Број На Модел На:
Топката Лежишта
Премази:
Други
Структура:
Други
Потеклото на Земјата:
Кина
Тежина:
0.25 кг
Пакет Големина:
5*10*5cm
Тип:
Лагери
Материјал:
Челик
Е Прилагодена:
Yes
квалитет:
Супериорен производ
Тежина На Пакет:
0.150kg (0.33lb.)
Suivice:
Висок Квалитет на услуга
Број На Модел На:
Лагери
Свеж

Избор на клиенти