.

.

New
Висок Квалитет 100 метри 0.4 mm 1*7 нерѓосувачки челични јажиња,

Висок Квалитет 100 метри 0.4 mm 1*7 нерѓосувачки челични јажиња,

DEN 261.60

Стока
Достапно.

не ' рѓосувачки челик 304 0.4 mm челичното јаже Големина : 0.4*100

Детали

Стандард:
AISI,JIS,DIN,EN,ASTM,GB
сертификација:
ISO
Должина:
100 meters
одделение:
300 Серија
Жица Мерач:
0.4 mm
Број На Модел На:
0.4 mm*100 метри
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Премази:
SS
Материјал:
Не ' рѓосувачки челик 304
Пакет:
ПЛАСТИЧНА КЕСА+ КАРТОН
Свеж

Избор на клиенти